Struktura grupy

Struktura grupy

RB Dom Brokerski sp. z o.o. jest członkiem grupy doradczej Russell Bedford w Polsce. Russell Bedford jest siecią niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

W Polsce Russell Bedford świadczy dodatkowo usługi z zakresu podatków, prawa, audytu, kadr, płac, szkoleń i doradztwa gospodarczego. Russell Bedford działa na terenie całej Polski, poprzez Biura w: Warszawie, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Świadczy usługi doradcze kluczowym spółkom w prowadzeniu działalności na rynku polskim i europejskim w różnych dziedzinach działalności. Nasze doświadczenie będzie przydatne w Państwa biznesie.  Russell Bedford w Polsce zajmuje się doradztwem dla wiodących firm polskich i zagranicznych oraz dla instytucji finansowych. 

  

 

Naszym celem jest poprawa jakości świadczonych usług i dążenie do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Swoje usługi oferujemy wszystkim podmiotom, którzy prowadzą działalność gospodarczą niezależnie od ich struktury osobowej czy kapitałowej.

logo rbRB Dom Brokerski Sp. z o.o. with affilieted in Russell Bedford Poland